De tennisclub van Bunde en omgeving, landelijk gelegen in het sportcomplexHeiveld



Wegens opdooi / winterse omstandigheden zijn de banen 5 en 6 gesloten  (vanaf  16/2/2018)

de banen 1,2,3,4 en 7.8 zijn inmiddels bespeelbaar met dank aan het P-Team

Opdooi houdt in dat de ondergrond door dooi te zacht ( de mat gaat "drijven") wordt om op te spelen.  Nadat de vorst uit de grond is moeten de banen eerst gewalst worden voordat erop gespeeld kan worden.  Op deze site wordt  vermeld wanneer de banen weer open zijn  om te spelen. Kijk dus regelmatig op de site!

UPDATE 7/2/2018 Vanaf heden zijn de banen weer open en kan er weer getennist worden

Competitie

Voor de actuele stand in de lopende competitie en andere informatie kun je hier terecht.

Natuurlijk kun je ook bij de KNLTB site terecht en daar zoeken op ons verenigingsnummer 35022.

Voor het voorjaar 2018 zijn de volgende teams geformeerd

  Opgave Voorjaarscompetitie    2018  
         
  Teams   teamleden  
  Zaterdagmiddag   3 teams  
         
  Gemengd 35+ zaterdagmiddag   Serge van Dellen ©  
  Hoofdklasse Bunde 1   Dave van Slijpe  
      Bem Bruls  
      Arlette Lambi  
      Lanneke Wiertz  
      Rop Simon  
         
  Heren 35+ zaterdagmiddag   Robert de Koning ©  
  2e klasse Bunde 1   Etienne Spauwen  
      Ralph Smeets   
      Basil Scherders  
      Mark Oskam  
         
  Heren dubbel 50+ zaterdagmiddag   Ed Kroll ©  
  1e klasse Bunde 1   Peter Mulders  
      Rob Stallenberg  
      Piet Dizy  
      Jim Moes  
         
  Vrijdagavond   5 teams  
         
  Vrijdagavond Dames dubbel 35+      
  3e klasse Bunde 1   Miriam Sassen ©  
      Ingrid Smeets  
      Loes Petiet  
      Joyce Kremers  
      Nathalie Rutgers  
      Sabine Buth  
      Danielle Bischhoff  
      Marlou Beek  
      Liesbeth Lemeer  
       Ilse Meijerink  
         
  Gemengd dubbel 35+ vrijdag avond   Frits Sondeijker ©  
  4e klasse 0648 Bunde 1   Geert Sondeijker  
      Francois Devens  
      Susanne Devens  
      Nicole Bosten,  
      Erik Bosten,  
      Mike Mommers  
         
  Heren dubbel 35+ vrijdag avond   Ton Bergstein ©  
  4e klasse Bunde 1   Huib Lodewijks  
      Werner Smidt,  
      Andreas Pohle  
      Sumero van Agen  
         
  Heren dubbel 35+ vrijdag avond   Ad Balemans ©  
  4e klasse Bunde 2   Paul Lardinois  
      Yong Tjan  
      Eric Driessens  
      Martin Jacobs  
      Rob Plasier  
         
  Herendubbel 17+ vrijdagavond   Robert Tilman ©  
  4e klasse Bunde 1   Kelly Botty  
      Leon Meerts  
      Jos Severens  
         
  Woensdagavond   1 team  
  Heren dubbel 35+ woensdag avond   Romain Bardoel ©  
  zomeravond competitie   Rob Erdbrink  
  4e klasse Bunde 1   Will Orten  
      Huub Steegmans  
      Dirk Breeuwsma  
         
  Dinsdag morgen   3 teams  
         
  Dames dubbel 35+ dinsdag morgen   Lisa vd Berg ©  
  1e klasse Bunde 1   Rene Burgers  
      Ank Buijs  
      Yolanda Steegmans  
      Hanneke Hendriks  
         
  Dames dubbel 35+ dinsdag morgen   Geert Sondeijker ©  
  5e klasse Bunde 2   Danielle Bischhoff,  
      Nicole Bosten,  
      Olga crombach  
      Thea Marcelis  
      Marjo Vennix  
         
  Dames dubbel 35+ dinsdag morgen   Annelies Cordewener©  
  3e klasse Bunde 3   Marieke van Dongen  
      Gertie Sondeyker  
      Monique Loenis  
      Anouk Sijmons  
      Hilde Metsemakers  
         
  zondag   2 Teams  
  zondag landelijk mix t/m 17j   Tren Philipsen ©  
  2e klasse Bunde 1   Mathijs Beckers  
      Timo Brands  
      Ushi Dolmans  
      Sanne Vergouwen  
      Jolien Overhof  
         
  zondag landelijk jongens t/m 17j   Dante van Slijpe ©  
  2e klasse Bunde 1   Tim von Berg  
      Tom Hubers  
      Jelle Schauwaert  
      Yamo Vroemen  
         

  Donderdagavond 19:00h   2 Teams  
   8/9 competitie   Ralph wijckmans  
  1e klasse Bunde 1   Patrick purnot  
      Ton lonissen  
       Fons kerckhoffs©  
         
   8/9 competitie   Rob Urlings  
  2e klasse Bunde 2   Hanneke Hartgers  
      Willem Lemmens©  
      Clair Cremers